پشتیبانی

فروش و پشتیبانی پوسته گودلایف صرفا از طریق ژاکت امکان پذیر بوده و هیچگونه خدماتی خارج از چارچوب پشتیبانی ژاکت ارائه نخواهد شد.

در هنگام خرید و ارسال درخواست پشتیبانی لطفا موارد زیر را در نظر بگیرید:

 

۱- مشکلات هسته وردپرس

مشکلات هسته وردپرس، عدم آشنایی با بخش های مختلف سیستم مدیریت محتوا و نحوه مدیریت سایت، شامل خدمات پشتیبانی ایرانووب نیست. موارد اینچنینی در انجمن های وردپرس فارسی قابل پیگیری است.

 

۲- عدم آشنایی با بخش های مختلف پوسته

جهت آشنایی با پوسته و اجزاء آن، لطفا فایل راهنمای پوسته را مطالعه نمایید.

 

۳- نحوه نصب پوسته

جهت نصب پوسته از طریق فایل فشرده، به این صفحه و از طریق نسخه نصب سریع، به این صفحه، و جهت بروزرسانی پوسته به این صفحه مراجعه نمایید؛ و یا فایل راهنمای پوسته را مطالعه کنید.

 

۴- نحوه بروزرسانی پوسته

جهت بروزرسانی پوسته، کافیست نسخه جدید را از طریق ژاکت دریافت و فایل های موجود در فایل فشرده goodlife-wp.zip از پوشه Theme را با فایل های قدیمی جایگزین نمایید.

 

۵- درخواست نصب پوسته یا هماهنگ سازی با وب سایت

نصب و هماهنگ سازی پوسته با وب سایت فعلی، شامل خدمات پشتیبانی نمی شود. جهت نصب از لینک های بخش ۳ استفاده نمایید. همچنین می توانید جهت آشنایی با افزونه های صفحه ساز، از منوی بالای همین نسخه، بخش ابزارک ها استفاده نمایید.

 

۶- درخواست حذف، ویرایش و یا اعمال تغییرات اختصاصی

به دلیل ارائه بروزرسانی ها و اعمال تغییرات گسترده روی پوسته با مرور زمان، امکان اعمال هیچ گونه تغییر روی پوسته، اعم از اضافه یا کم کردن بخشی از پوسته و یا اعمال تغییرات اختصاصی وجود ندارد.

 

۷- مشکلات ناشی از ایجاد تغییرات توسط کاربر

هرگونه تغییر در کدهای پوسته که منجر به مشکلات امنیتی و فنی در پوسته شود، شامل پشتیبانی نمی شود.

 

۸- مشکلات ناشی از نصب افزونه های مختلف

در مواردی، احتمال تداخل برخی افزونه ها با المان های پوسته وجود دارد. لذا قبل از ارسال درخواست پشتیبانی لطفا، از عدم تداخل پوسته با افزونه های نصب شده بر روی وب سایت خود اطمینان حاصل نمایید.

 

۹- اندازه توصیه شده برای تصاویر

در پوسته گودلایف اندازه توصیه شده برای تصاویر سایت (تصاویر مطالب) جهت ارائه بهترین کیفیت ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل، در نظر گرفته شده است.