نصب پوسته گودلایف

جهت نصب پوسته گودلایف، فایل goodlife-wp.zip را به پوشه wp-content/themes منتقل نمایید. سپس فایل را از حالت فشرده خارج نمایید تا پوشه goodlife-wp درون هاست شما ایجاد شود. در انتها به پنل مدیریت وردپرس و بخش نمایش مراجعه و پوسته را فعال نمایید.

توجه: هرگز پوسته را به صورت زیر نصب نکنید:

wp-content/themes/goodlife-wp/goodlife-wp

مسیر صحیح نصب پوسته مانند مسیر زیر است:

wp-content/themes/goodlife-wp

در صورتی که قصد دارید پوسته را از طریق فایل فشرده نصب کنید، اطمینان حاصل کنید که فایل اشتباه را آپلود نکنید. فایلی که از طریق ژاکت دانلود می کنید حاوی پوسته و دیگر فایل های آن است که جهت نصب لازم است ابتدا این فایل را از حالت فشرده خارج نموده و سپس فایل goodlife-wp.zip که در پوشه theme موجود است را برای نصب استفاده نمایید.

پس از نصب و فعال سازی پوسته، لازم است افزونه های مورد نیاز پوسته را نیز نصب کنید. افزونه ویژوال کامپوزر که برای ساخت صفحات سایت مورد نیاز است، را از مسیر نمایش > Install Plugins نصب و فعال کنید.

 

توجه!

در صورتی که قصد دارید فایل فشرده پوسته را از طریق پنل مدیریت وردپرس نصب نمایید، لازم است به این نکته توجه کنید که احتمال دارد در هنگام آپلود فایل فشرده با خطایی روبرو شوید. این خطا ناشی از تنظیمات هاست شماست. فایل نصب قالب بیش از ۶ مگابایت حجم دارد اما ممکن است مقدار max_upload_limit در هاست شما کمتر تعیین شده باشد، لذا در صورت بروز مشکل در نصب از این طریق، با پشتیبانی هاست خود تماس بگیرید و یا پوسته را از طریق هاست آپلود و سپس نصب نمایید.